Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Günümüz nakliyat işlemlerinin en çok tercih edileni hiç şüphesiz ki asansörlü nakliyat. Normal bir nakliyattan farklı olarak bu nakliyat türünde zamandan oldukça muntazam bir kar elde edilmektedir. Evinizi ya da ofisinizi taşırken en büyük dertlerden birisi olabiliyor üst katlarda oturuyor olmak ya da üst katlardan birine taşınıyor olmak. Bu sebep ile hem taşıma işlemi yapacak elemanların hem de taşıma işlemi yaptıran müşterilerimizin zaman ve enerji kaybı sorunu daha çok artıyor. Fakat gelişen teknoloji ile bunlar artık tarih oluyor. Araçlarımızın asansör sistemi sayesinde kaçıncı katta ikamet ederseniz edin en hızlı ve hatta en güvenli şekilde eşyalarınızı taşıyabiliyoruz bu sayede. Pek çok avantajı bulunan bu taşıma tipi günümüzde pek çok müşterimiz tarafından tercih ediliyor. Hatta artık eski yöntem taşımacılık kalmadı desek yeridir. Bizi bu taşıma işleminde diğer firmalardan ayıran özellik ise işlerimizde ki kalite ve hızdır. Her zaman için en yüksek kalitede ve en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak hedefi ile hareket eden bir İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak müşterilerimizin mallarının güvenliğini temin edebiliyor ve nakliyat denilince İstanbul gibi bir şehirde akla ilk gelen firmalardan biri olabiliyor olmak bizler için büyük gurur.

Asansörlü Taşımacılığın Artıları Nelerdir ?

Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak her türlü taşımacılık işlemini maksimum kalite ile gerçekleştiriyoruz. Her hizmetimizin olduğu gibi asansörlü nakliyat hizmetimizin de pek çok artısı bulunmakta.

  1. Kimi zaman taşımacılıkta insan gücü yeterli gelmeyebilir. Gerek eşyaların ağırlığı gerekse de taşıma yolundaki engebelerden, darlıklardan dolayı. Fakat bu sistem ile bu gibi durumlar tarih oluyor. İnsan gücünü minimuma indirerek zamandan büyük fayda sağlıyoruz.
  2. Çoğunlukla nakliyat işlerinde ki en büyük kâbus, evinizin ya da ofisinizin yüksek katlarda olmasıdır. Belki de sadece taşınacağınız ev ya da ofis üst katlarda bulunuyordur. Fakat artık bu durum korkulu bir rüya olmaktan çıkıyor. Çünkü asansör sistemi sayesinde bu durumlar en basite indirgenmiş oluyor ve özellikle ofis taşımacılığının en büyük faktörü olan zamandan tasarruf bu konuda en büyük artınız oluyor.
Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?