Hakkımızda

Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak yıllardır nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Yıllardır hep bir adım daha ileriye taşımakta olduğumuz hizmet anlayışımız ve kalitemiz ile her müşterimizi memnun etmeyi başardık. Her geçen gün ilerleyen teknolojiyi yakından takip ederek ve maksimum hizmet kalitesine ulaşabilmek adına aldığımız güvenlik tedbirleri ve steril iç ortama sahip olan araçlarımız ile müşterilerimizin mal güvenliklerini en yüksek seviyede tutuyoruz. Bu sayede İstanbul’da taşımacılık sektörünü temsil ediyor olmaktan da ayrıca gurur duyuyoruz.

Ekip Arkadaşlarımız

Bugünkü kalitemize gelmek tabi ki bir anda ya da sadece teknik donanımlar ve teknoloji sayesinde olmadı. Her şeyden önce alanında uzman ve oldukça tecrübe sahibi personellerimiz sayesinde pek çok taşıma işleminin üstesinden gelmeyi başardık. Ekip arkadaşlarımız müşterilerimizin akıllarında ki en büyük soru olan “acaba eşyaların başına bir şey gelir mi?” sorusunu her zaman bertaraf etmeyi başardı. Nakil işlemi daha başlar başlamaz eşyalarınızın sökülmesi, ambalajlanması ve paketlenmesi o kadar teknik evrelerden geçiyor ki, aynı zamanda kullanmakta olduğumuz ekipmanlarında darbelere karşı oldukça dayanıklı olması nedeni ile aklınızdaki bütün soru işaretlerini kaldırmak ile kalmıyor ayrıca bunu pratiğe de döküyoruz.

Evden eve nakliyat sektöründe geride bıraktığımız yılların ardından rahatlık ile söyleyebiliriz ki, maksimum kalite ve güven içerisinde, aynı zamanda bir o kadar da hızlı biçimde eşyalarınızın taşınmasını istiyor iseniz şayet, irtibata geçmeniz gereken firma kesinlikle biziz.

Hedefimiz

İstanbul evden eve taşımacılık sektöründe yeterince deneyim kazanmamıza yetecek kadar zamandır müşterilerimize hizmet verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Hedefimiz ise hiçbir zaman değişmedi. Hep daha ileriye. Her geçen gün ilerleyen teknolojiyi daha da yakından takip ediyor ve her fırsatta araçlarımıza bir yenisini ilave ediyoruz. Deneyimli personel kadrolarımız tarafından yeni çalışanlarımız eğitiliyor ve hizmet yelpazemizi mümkün olabildiğince genişletmeye çalışıyoruz. Gerek şehir içi gerek şehirler arası ya da asansör sistemi sayesinde müşterilerimizin ihtiyaç duydukları hizmetleri ayaklarına getiriyoruz. Uygun fiyatlar ile sağlamakta olduğumuz kaliteli hizmetlerin arasında ev ve ofis taşıma hizmetleri ve ekstra olarak parça eşya taşıma hizmeti de bulunmaktadır.

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?