Eşya Depolama

Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak yalnızca evden eve nakliyat yapmak ile kalmıyoruz. Aynı zamanda eşya depolama hizmeti de veriyoruz. Gerek tatile çıkarken gerek güvenlik açısından gerekse de herhangi bir doğal afet ya da mevsimlik iş yerinizin eşyalarını taşımak amaçlı olarak tüm mobilyalarınızı, ev ve iş eşyalarınızı bize eşya depolama amacı ile getirebilirsiniz.

Eşyalarınızın güvenliğinden kuşkunuz var ise ( örneğin hırsızlık ya da doğal afet gibi ) fakat bu eşyalarınızı kaldırabileceğiniz bir yeriniz yoksa siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Diğer nakliyat şirketlerinin hepsinde olmayan eşya depolama hizmeti sayesinde sizde ev ve iş mobilyalarınızı herhangi bir gerekçe ile bizlere teslim edebilirsiniz. Geri almak istediğiniz zamanlarda ise bizlere eşyalarınızın size teslim edilmesini istediğiniz tarihten bir hafta kadar önce haber vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede ne değerli müşterilerimizin ne de bizlerin işlerinde herhangi bir gecikme ya da aksama olmayacaktır.

Eşyalarınızın Güvenliği

Değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuz pek çok farklı nakliyat işlemlerinin yanı sıra eşya depolama hizmetimiz ile bizlere emanet ettiğiniz eşyaların tüm sorumluluğu bizlere aittir. Sigortalı nakliyat verebildiğimiz gibi yine aynı şekilde depolarımızda güvenliklerinden sorumlu olduğumuz eşyalarınızın herhangi bir olası sel, yangın, deprem yahut hırsızlık gibi durumları gerçekleşecek olursa hiç merak etmeyin hepsi bizde sigortalı durumdalar. Eşyalarınızın yine aynı şekilde bu gibi olağan dışı durumlardan daha ziyade basitçe kirlenmesi-tozlanması, böceklenmesi ya da rutubet kapmaları gibi bir durum da mümkün değildir. Çünkü depolarımız düzenli aralıklar ile havalandırılıyor ve ilaçlandırılıyorlar. Bu sebep ile eşyalarınızın güvenliği konusunda hiçbir şüpheye mahal vermiyoruz.

Taşımacılığımızda ki Güvenlik Prosedürü

Her şeyden önce İstanbul’da profesyonel olarak evden eve nakliyat hizmeti vermekte olduğumuz için eşyalarınız deneyimli personellerimiz tarafından büyük bir titizlik ile sökülür ve istiflenirler. Bunları sağlarken darbeleri emmesi amacı ile köpük, ip, koli ve karton gibi edevatlar sayesinde güvence altına alınırlar ve bu sayede herhangi bir kırılma, çizilme yahut olabilecek en ufak bir zarar görmenin üstesinden gelinmiş olunur.

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?