Şehiriçi Taşımacılık

Şehir İçi Nakliyat

Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak İstanbul’da müşterilerimize nakliyat hizmeti vermeye devam ediyoruz. İster ev ister ofis eşyalarınız olsun en hızlı ve güvenli bir şekilde nakliyat hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız uğramanız gereken ilk adres kesinlikle biziz. Uzman personel kadromuz ve üst düzey güvenlik tedbirlerimiz ile tüm eşyalarınızı muntazam bir şekilde koruma altına alıyoruz ve bu sayede herhangi bir olası çizilme, ezilme, darbe alma vs. Gibi istenmeyen zararların  daha oluşmadan önüne geçiyoruz.

Kendi alanında iyi eğitimli ve uzman personel kadromuz sayesinde her şey nizami bir düzen altında ilerliyor. Deneyimli personellerimiz sökülebilen tüm eşyalarınızı önce parçalarına ayırıyor ve daha sonrasında aşama aşama onları ambalajlıyor. Ambalajlama evresi biter bitmez paketleme evresi başlıyor. Bu sayede maksimum güven altında eşyalarınızı taşıyoruz.

Güvenlik nakliyat konusunda en büyük etkeni oluşturuyor olsa da bunun tek başına yeterli olmadığının farkındayız. Özellikle ofis taşımacılığında güvenlikten sonraki en önemli faktörün hız olduğunu gayet iyi biliyoruz. Bu sebep ile müşterilerimizin memnuniyetini her zaman azami seviyede tutabilmek adına gelişen teknolojiyi hep yakından takip ediyoruz. Asansörlü taşımacılık ofis nakliyatlarının bel kemiği oldu günümüzde. Kaçıncı katta oturuyor olursanız olun gerek evden eve nakliyat olsun gerek ofis nakliyatları  olsun, araçlarımızın sahip oldukları asansör eklentisi sayesinde hem iş gücünü hem de kaybedilen zamanı en az seviyeye indiriyoruz ve bu sayede hem değerli müşterilerimizin hem de kendi zamanımızı en kıymetli şekilde değerlendirebilmiş oluyoruz.

Evden Eve Taşımacılık

Taşımacılık konusunda yıllardır kazandığımız tecrübe ve deneyimli personellerimiz sayesinde profesyonel hizmet anlayışımızı değerli müşterilerimiz ile buluşturmaya devam ediyoruz. Şehir içi ev ve ofis taşımalarında gerekli tüm koşulları en düzgün biçimde sergileyip eşyalarınızı en hızlı ve en güvenli şekilde taşıyoruz. Evinize gelecek olan eksperimiz sayesinde eşyalarınız mümkün olan en iyi yol ile taşınabilmesi için planlanır ve personellerimiz ile en güvenli şekilde taşınır.

Taşıma Güvenliği

Nakliyatta çalışan personellerin alabileceği teorik bir eğitim olmamasına rağmen yılların getirdiği tecrübeler doğrultusunda işlerini profesyonelce yapıyorlar. En güvenli şekilde ve en hızlı taşımacılığı arıyorsanız gelmeniz gereken adres biziz.

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?