Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat İşlemi

Taşımacılık konusu pek çok insan için büyük bir baş ağrısı olarak görülür. Eşyaların zarar görebilmesi ihtimali taşımacılık hizmeti alacak olan insanları büyük bir gerginliğe mahkûm ediyor. Tam bu konuda devreye biz giriyoruz. Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak nakliyat konusunda profesyonel olarak hizmet veriyor olmaktan gurur duyuyoruz. Eşyalarınızın güvenliği bizim için en önemli hususlardan bir tanesidir. Bu sebep ile uzman çalışanlarımızın tecrübeleri ve güvenlik amacı ile kullanmakta olduğumuz ekipmanlarımızın kalitesi doğrultusunda oluşabilecek riskleri minimuma indiriyoruz. Nakil işlemi yapılacak eşyalarınızın yanı sıra aynı zamanda depolama hizmetimizi de kullanacak olan müşterilerimizin bilmesi gerekir ki: her iki alanda da taşımacılık esnasında oluşabilecek her türlü olumsuz durumu sigorta ediyoruz. Bu şekilde müşterilerimizin mal güvenliği adına elimizden geleni yapmak ile yetinmiyor üstelik bu eşyalarınızı sigortalayarak sizi oluşabilecek olumsuz durumlar ve risklerden dolayı rahatlatmayı başarabiliyor ve kendimiz ile bunu yapabilen bir firma olduğumuz için gurur duyuyoruz.

Ev Nakil İşlemi

Evden eve nakliyat söz konusu olduğunda gerek bulunduğunuz şehir içinde gerekse de şehir dışına nakil işlemi yaptıracak olun hiçbir fark göz etmeksizin mal güvenliğinizi sağlamak adına her şeyi yapıyoruz. Sadece araçlarımızın kalitesi olarak değil aynı zamanda eşyalarınızı ambalajlama ve paketleme evrelerinde dahi güvenlik prosedürlerimizi en yüksekte tutarak oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumun önüne geçmeyi başarıyoruz. Bu sayede hem müşteri memnuniyetimizi en yükseklerde tutmayı hem de nakliyat söz konusu olduğunda İstanbul’da akla ilk gelen firmalardan bir olmayı başardık.

Ofis Nakliyatı

Sigortalı nakliyat her türlü nakil işlemlerinde içinizi rahatlatmak adına olmaz ise olmazlar arasındadır. Fakat en önemli oldukları hususun ofis taşımacılığında olduğunu yıllar boyu edindiğimiz tecrübeler sayesinde çok iyi biliyoruz. Elektronik eşyalarınızın kırılma, bozulma gibi riskleri normal bir mobilyadan çok daha fazla olduğu için daha yoğun bir güvenlik aşamasından geçiriyoruz. Sıradan güvenlik prosedürümüzde ambalajlama ve paketleme uygulanır iken elektronik eşyalar söz konusu olduğunda onları ek olarak battaniyeler ile sarıyoruz ve bu şekilde oluşabilecek zararları en düşük seviyeye indirgemeyi başarıyoruz.

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?