Evden Eve Nakliyat

Bayrakçıoğlu Evden Eve Nakliyat

Nakliyat işlemleri pek çok kişinin korkulu rüyalarından biri günümüzde. Eşyalara zarar gelir mi korkusu ile içleri bir türlü rahat edemeyen vatandaşlarımızın imdadına Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak profesyonel hizmet anlayışımız ve maksimum müşteri memnuniyetini sağlayabilme hedefimiz ile siz değerli müşterilerimizi bu nakliyat korkusundan arındırıyoruz.

Nakliyat konusunda deneyimli ve kalifiye eleman kadromuz ile  evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Tüm eşyalarınızı güven içinde ve en hızlı şekilde nakledip hiçbir malzemenize zarar gelmemesi adına en yüksek güvenlik önlemleri ile ve en son teknoloji sistemler ile hizmet veriyoruz.

Nakliye işlemleri içerisinde en çok korkulan kısımlardan bir diğeri ise kırılabilecek olan eşyaların nakledilmesi. Daha önce de bahsetmiş olduğumuz gibi en yüksek güvenlik tedbirleri içerisinde tüm eşyalarınızı koruyup zarar görmeden naklediyoruz. Mobilyalarınız sökülerek parçalar haline getirildikten sonra güvenli bir şekilde sarılır. Beyaz eşyalar kartonlanma evresinden geçirildikleri için de herhangi bir çizilme burkulma tarzı zararlardan muaf tutulur.

Asansör ile Taşımacılık Hizmeti

Bayrakçıoğlu evden eve taşımacılık sektöründe olmazsa olmazlardan biri de asansörlü nakliyat hizmetidir. Kaçıncı katta oturduğunuzun ya da kaçıncı kata taşınacağınızın hiçbir önemi olmaksızın asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde tüm eşyalarınız en kısa sürede ve en yüksek güvenlik kalitesi altında taşınır. Bu sayede ne siz ne de bizim elemanlarımız eski dönemlerde olduğu gibi daha nakliyat işlemi başlamadan bitkin düşmemiş olursunuz. Aynı şekilde asansörlü taşımacılık sayesinde normal zamanda yapılabilecek taşımacılıktan çok daha az bir süre içerisinde eşyalarınızı taşır ve normal şartlardan bile daha güvenli şekilde eşyalarınızı yüklemiş ve yeni evinize taşımış oluruz.

Taşıma Güvenliği

Taşımacılık sektöründe ki en önemli ayrıntı hiç şüphesiz eşyalarınızın güvenliğini sağlayabilmektir. Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak biz siz değerli müşterilerimize bu güvenliği sonuna kadar garanti ediyoruz. Bundan sebep, kalifiye personel kadromuza ve kendimize olan güvenimiz ile beraber çalışma prensibimizde ki maksimum güvenlik ve müşteri memnuniyeti anlayışı.

Bütün eşyalarınızı Güvenli bir şekilde ve en hızlı biçimde taşıyabilmek adına tüm eşyalarınızı tek tek söküyor, ambalajlıyor ve en ufak bir zarar dahi görmelerine izin vermeden yeni yuvanıza taşıyoruz.

 

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?