Nakliyat Ambalajlama

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak yıllardır süre gelen bir nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu sektörde diğer tüm nakliyat şirketleri gibi işin en önemli kısmının müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin mallarının güvenliği olduğunun farkındayız. Bu hususta her geçen gün bir basamak daha ileriye gidiyor ve değerli müşterilerimizin mal güvenliğini en yüksek kalitede tutmak istiyoruz.

Gerek bu sektörde hizmet veren bir şirket olarak biz, gerekse de nakliyat yaptırmış ve yaptıracak olan her vatandaş gibi bizde güvenliğe giden en önemli hususun, müşterilerimizin eşyalarının en iyi kalitede korunması, yani paketlenmesi olduğu konusunda hemfikiriz. Bu sebep ile eşyalarınızın herhangi bir olası kırılma, çizilme, ezilme ya da olabilecek her türlü zarardan koruyabilmek adına hem kendi tecrübeli ve iyi eğitimli, işinde uzman personellerimize, hem de kaliteli personellerimizin kullandıkları kaliteli malzemelere güvenimiz tam.

Eşyaların Paketlenmesinde ki Titizlik

Bir nakliyatın kaliteli olabilmesi bir tek şey ile ölçülebilseydi eğer, hiç şüphe yok ki bu kesinlikle nakledilen eşyaların güvenlikleri ile olurdu. Bu güvenliği evden eve nakliyat hizmetinde sağlayabilmek adına biz personellerimize ve koruyucu ekipmanlarımıza sonuna adar güveniyoruz.

Eşyalarınızın nakil işlemi esnasında ki güvenlik protokolü iki işlemden oluşur.

  • Sökme ve Monte Etme
  • Ambalajlama ve Paketleme

Burada da devreye personellerimiz ve ekipmanlarımız giriyor. Personellerimiz nakliyat işlemi başlamadan evvel eşyalarınızı titizlik ile demonte, yani sökme işleminden geçirir ve daha sonrasında ise ambalajlama ve paketleme işlemi bu işlemi takip eder. Ambalajlama ve paketleme işlemlerinde eşyalarınız köpükler ile etrafları korunurken koli ve kutular vasıtası ile taşınırlar. Böylece nakliyat esnasında ki oluşabilecek herhangi bir sarsıntı ya da kaza ile düşme, çarpma gibi durumlar söz konusu olsalar dahi eşyalarınızda herhangi bir zarar gözlenmez. Çünkü her yönden kaliteli teknik ekipmanlar ile korunur durumdadırlar.

Nakliyat Kalitesi

Bayrakçıoğlu evden eve taşıma denildiğinde akla ilk gelen firma olmamızın bir sebebi var elbette. O da müşterilerimizi her alanda memnun edebiliyor olmamız ile ilgili. Çünkü gerek personellerimizin gerek ekipmanlarımızın kalitesi ile nakliyat işlemlerinizi en kısa süre zarfında ve en yüksek güvenlik seviyesinde gerçekleştiriyor olmamız.

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?