Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Taşımacılık sektörünün belki de en çok dikkat, güvenlik ve maharet isteyen bölümü ofis taşımacılığıdır. Ev eşyaları taşımacılığının aksine ofis taşımacılığında zarar gören eşyalarınızın maddi değeri çok daha yüksek olduğu için ve bunun ile birlikte aynı zamanda sizlerin iş verimliliğinizi ve çalışma sürenizi çalma gibi durumlar ile karşı karşıya getirebileceği gibi bir durum söz konusu olduğundan dolayı oldukça maharetli bir teknik ekip çalışması gerekir ofis taşımacılığında. Bu sebep ile kaliteli personel kadromuzun ehil ekip çalışanları ile Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak en yüksek güvenlik şartları ile en kısa süre zarfında ofisinizi taşıyoruz.

Ofis Eşyalarınızın Taşınması

Hiçbir eşyanız zarar görmesin diye pür dikkat ve en ince ayrıntısına kadar ahşap ve diğer sökülüp takılabilir olan mobilyalarınızı öncelik ile söküyor, dikkatli bir şekilde ambalajlıyor ve kutulara yerleştiriyoruz. Özellikle elektronik cihazlarınızın güvenliği bizim için çok önemli. Sonuç olarak bir ofisin bel kemiği onlar. En ince ayrıntısına kadar her birini ambalajlıyor ve kutuluyor, daha sonrasında ise kutuların içlerine dahi köpükler yerleştiriyor ve elektronik ofis eşyalarınızı her türlü darbeden koruyarak kırılmalarını, çizilmelerini, kısaca herhangi bir şekilde zarar görmelerini engelliyoruz. Şu an bulunduğunuz ofisinizin yahut yeni taşınacağınız ofisin kaçıncı katta olduğu da asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde herhangi bir fark ya da zorluk ifade etmiyor. Her türlü imkân çerçevesinde profesyonel, taşımacılık konusunda bir hayli deneyimli olan ekip üyelerimiz ile nakliyat işlemlerinizi güven, konfor ve hız ile gerçekleştiriyoruz.

Şehir içi Şehir Dışı Fark Etmez

İstanbul bazlı bir nakliyat firması olmamıza rağmen şehirler arası nakliyat konusunda da değerli müşterilerimizin nakliyat ihtiyaçlarını tıpkı şehir içi nakliyat hizmetimizde göstermiş olduğumuz yüksek kalite ve maksimum müşteri memnuniyeti prensibi ile aralarında hiçbir fark bulunmaksızın hayata geçiriyoruz. Gerek araçlarımızın hacimleri ve kaliteleri olsun, gerekse de çalışan personellerimizin tecrübeleri olsun, Bayrakçıoğlu Nakliyat’ta söz konusu nakliyat ise gerisi teferruattır. Bizim için, kurulduğumuz ilk günden bugüne ve yarınlara kadar en önemli ilke hep müşterilerimizin memnuniyeti ve mallarının güveni olacaktır.

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?