Parça Eşya Nakliyat

Parça Eşya Nakliyat

Parça nakliyat işlemi, siz değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuz hizmetler arasında, nakliyat dalı içerisinde ki en uygun hizmettir. İster evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak isteyin, isterseniz de ofis nakliyatı işlemimizden yararlanmak isteyin, tercih edebileceğiniz en uygun sistem parça eşya nakliyat sistemi olacaktır. Kısaca açıklamak gerekir ise parça eşya nakliyatı, iki müşterimizin eşyalarını eğer nakil edecekleri adresler aynı doğrultudalar ise aynı araç içerisinde taşıma işlemine vermiş olduğumuz hizmetin adıdır. Bu sayede ev ya da iş eşyalarınız taşınır iken bir müşterimizin tek başına karşılamak zorunda olacağı ücreti iki müşterimiz birlikte karşılamış olurlar. Böylece değerli müşterilerimize sağlıyor olduğumuz hizmetlerin içerisinde ki en uygun hizmet, parça eşya nakliyat sistemi olur.

Nasıl Oluyor Parça Eşya Nakliyatı ?

İstanbul’da hizmet vermekte olan Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak biz, siz değerli müşterilerimize profesyonel ve geniş hizmet yelpazemiz ile hizmet sunmaya gurur ile devam ediyoruz. Parça eşya nakliyat hizmetimizi müşterilerimize sunmak için özel eksper grubumuzu hizmeti talep eden müşterilerimizin adreslerine yönlendiriyoruz. İki müşterimizin de bulundukları ve nakliyatlarını yapacak oldukları adreslerin doğrultusunda nakil rotası belirleniyor ve o andan itibaren nakliyat işlemi başlamış oluyor. Böylelikle hem daha uygun fiyata hem de güvenlik ve kaliteden ödün vermeden nakliyat işleminiz başlamış oluyor.

Eşyalarınızın güvenliği ve/veya ikinci müşterimizin eşyaları ile karışması gibi bir durum, deneyimli personel kadromuz sayesine bugüne dek hiç yaşanmadı. Üstelik araçlarımızın içi her nakliyat işleminden sonra yeniden steril hale getirildiği için ne bir kirlenme ya da tozlanma ne de böceklenme gibi bir durum asla görülmemiştir. Ayrıca daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi uzman personel kadromuz ile müşterilerimizin eşyaları büyük bir dikkat ve titizlik ile hem de müşterilerimiz ile birlikte yerleştirilirken özen ile istiflenir. Bu sayede birden fazla müşterimize aynı anda kaliteli hizmeti herhangi bir karışıklık olmadan her zamanki gibi azami kalitede sunmuş oluruz.

Her Nakliyat İçin Bayrakçıoğlu

İstanbul evden eve nakliyat ya da ofis nakliyatı, parça nakil işlemi ya da şehirler arası talep edeceğiniz herhangi bir nakliyat işleminiz var ise şayet, ilk uğramanız gereken adres kesinlikle biziz. Hız ve güvenlikten taviz vermeden kaliteli hizmet arıyorsanız mutlaka bizim ile irtibata geçin.

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?