Şehirler arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Muhtemelen diğer hizmet çeşitlerinin arasında risk olarak hiçbiri şehirler arası nakliyat kadar riskli değildir. Biz Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak müşterilerimiz ile empati kurarak taşımacılık sektöründe en büyük değerin güven olduğunun bilincindeyiz. Hele ki evinizi ya da iş yerinizi yaşadığınız şehir sınırları içerisinde değil de farklı bir şehre taşıyacaksınız kesinlikle güvenilir bir firma ile çalışmak zorundasınız demektir. Tam burada biz devreye giriyoruz. Yıllarımızı verdiğimiz taşımacılık sektöründe İstanbul’da hizmet vermeye devam ediyoruz. Fakat sadece İstanbul ile sınırlı değil hizmet ağımız. Ev ve iş eşyalarınızın taşınması söz konusu olduğu zaman gerekli güveni bulacağınız adres kesinlikle biziz.

Bir müşterinin nakliyat konusunda aradıkları her zaman için birbirine benzer şeyler olmuştur. Hız, güven, kalite, anlayış, sorumluluk. Bu gibi kavramları hem şirketimizde hem de personelimizde ziyadesi ile bulacaksınız. Çünkü biz bugüne kadar işimizi hep müşteri memnuniyeti odaklı yaptık. Müşterilerimizin mal güvenliğini kendi mallarımız gibi gördüğümüz için bugün çalıştığımız müşterilerimizin hatırı sayılır bir bölümü bizden memnunlar.

Nakliyat Güvencesi

Bizim en büyük güvencemiz her zaman için yaptığımız işin kalitesi olmuştur. Bunu sağlayan iki önemli etken var. Biri uzman personel kadromuz. Diğeri ise çalışma prensiplerimiz. Müşterilerimizin eşyaları adeta kendi eşyalarımızmış gibi büyük bir özen ve titizlik sonucu sökülür, koruyucu ekipmanlar ile ambalajlanır ve daha sonrasında ise paketlenir. Bu şekilde hem personelimizin deneyimleri hem de kullandığımız ekipmanlar ve güvenlik süreçleri sayesinde oluşabilecek her türlü zararın önüne daha oluşmadan geçmiş oluruz.

Uzun ya da kısa sonuç olarak şehir içi nakliyat olmayacağı için gidilecek mesafe normal şartlardan biraz daha uzun sürecektir. Bu süreç içerisinde müşterilerimiz sarsıntı yahut kaza gibi durumlardan bir hayli korkar. Fakat aldığımız önlemler sayesinde bu gibi bir durum söz konusu dahi olamaz. Birbiri ardına alınan güvenlik önlemleri sayesinde mallarınızda hiçbir çizik kırık benzeri istenmeyen durumlar gözlenmeyecektir.

7/24 Hizmetinizdeyiz

Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. İstanbul merkezli çalışıyor ve bir telefon kadar uzağınızda duruyoruz. En güvenli, hızlı ve kaliteli nakliyat işlemleri için, sizde bizi seçin.

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?