Adalar Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018

Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar

İstanbul Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip olan şehridir. Aynı zamanda en yoğun nüfusa da sahip olan bu şehirde her geçen gün yeni bir yaşam alanı vatandaşlara açılmaktadır. Bu yaşam alanları sitelerden, rezidanslardan ya da apartmanlardan oluşabilmektedir. Şehir genelinde sürmekte olan kentsel dönüşüm projeleri binlerce insanın yeni bir eve taşınmasına neden olmaktadır. Şehrin birçok bölgesine yeni binalar dikilmekte bazı bölgelerde ise yenileme çalışmaları yapılmaktadır. Bu yenileme çalışmalarına tabi tutulan Adalar, taşınan insan sayısı oldukça fazla olduğu için nakliyat firmaları açısından oldukça hareketli bir yerdir. Şirketimiz Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak bu insanlara hizmet vermek için var gücüyle çalışmakta ve kendini geliştirmektedir. Şirketimiz ürünlerin taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için paketleme işlemlerinde üst düzey teknikler uygulamaktadır.

Paketleme Sırasında Dikkat Edilenler

Bayrakçıoğlu Nakliyat, olarak taşınacak olan ev eşyalarının zarar görmesine mani olmak için pek çok hususa dikkat edilmektedir. Bu hususlardan ilk olarak dikkat edileni ise paketleme işlemleridir. Paketleme işlemleri, nakliyat sırasında, ürünlerin herhangi bir sarsıntıya maruz kaldığında korunmasını sağlamaktadır. Eğer bu işlemler doğru tekniklerle yapılmazsa diğer hususlara ne kadar dikkat edilirse edilsin eşyalar zarar görebilir. Şirketimiz böyle bir durumun yaşanmasını önlemek için çeşitli araştırma geliştirme çalışmaları yaparak en iyi paketleme tekniklerini bulmuştur. Bu tekniklerin doğru bir şekilde uygulanabilmesi için personellerimiz tarafından onlarca kez deneme yapılmış ve geliştirilmesi gereken yönler geliştirilmiştir. Ambalajlama çalışmaları sırasında ürünün boyutuna, türüne ve hassaslığına da oldukça dikkat edilmektedir. Küçük bir sarsıntıda dahi zarar görebilecek olan narin parçalar daha farklı malzemelerde paketlenmektedir. Ardından sigortalı nakliyat işlemleri başlatılmakta ve tüm eşyalara sigorta yapılmaktadır.

Sigortalı ve Asansörlü Nakliyat

Sigortalı Nakliyat sayesinde aracımıza yüklenen tüm eşyaların maddi değerini koruma altına alıyoruz. Çok düşük bir ihtimal olsa dahi eşyalar zarar görürse müşterilerimiz sigorta şirketinden maddi zararını karşılayabiliyor. Böylelikle hem şirketimizin markası zedelenmiyor hem de müşterilerimiz mağdur olmuyor.

Adalar bölgesindeki ileri gelen nakliyat firmaları arasında olan Bayrakçıoğlu Nakliyat sigorta işlemlerini yaptıktan sonra asansörlü nakliyat tekniğini uygulamaktadır. Asansörlü nakliyat sayesinde eşyalar hızlı ve güvenli bir şekilde taşınabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?