Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018
Adalar Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir

Ataşehir İstanbul ilinde bulunan ve pek çok yeni rezidansa ev sahipliği yapan bir ilçemizdir. Bu ilçede bulunan rezidanslar genellikle yüksek katlıdır ve çok fazla insanı barındırabilecek şekilde yapılmıştır. İçerisinde spor salonundan, tenis kortuna, alışveriş merkezinden kafelere kadar birçok farklı işletmeyi barındıran rezidanslar insanlar tarafından büyük ilgiyle karşılanmaktadır. Bu ilgi insanların taşınma sayısını artırmış ve nakliyat firmaları tarafından omuzlanan yükün artmasına sebep olmuştur. Şirketimiz Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak bu yükü omuzlayan nakliyat firmaları arasında bulunmaktadır. Müşterilerine kaliteli hizmet verebilmek için personellerini eğiten ve batıdaki üst düzey tekniklerden yararlanan firmamız İstanbul içindeki tüm ilçelerden tüm ilçelere nakliyat hizmeti verebilmektedir.

Nakliyatçılıkta Paketleme Neden Önemlidir?

Eşyaların toplanmasından ve nakliye edilecek olanlarının belirlenmesinden sonra gelen adım paketlemedir. Paketleme işlemleri eşyaların nakliyat sırasında çizilmesini, kırılmasını ya da bozulmasını engellemektedir. Ancak bu işlemler doğru yapılırsa en iyi sonucu vermektedir. Şirketimizde yer alan personeller paketleme konusunda uzun bir süre eğitilmektedir. Bu eğitimden sonra denemelere tabii tutulmakta ve herhangi bir eksikliği varsa tamamlanmaktadır. En doğru tekniklerin personellere öğretilmesinden sonra en kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanılmaktadır. Farklı boyuttaki, şekildeki ve hassaslıktaki ev eşyaları için farklı malzemeler kullanılmakta ve böylelikle her eşyanın güvenli bir şekilde hedef noktaya taşınması sağlanmaktadır. Paketlemenin tamamlanmasının ardından tüm eşyalar nakliye aracına yüklenir ve sigorta işlemlerine başlanır.

Sigortalı Nakliyat Eşyaları Güvence Altına Alıyor

Her nakliye hizmeti sırasında sigortalı nakliyat işlemlerini gerçekleştiren firmamız, müşterilerinin maddi kayba uğramasını engellemektedir. Profesyonel şoförler tarafından kullanılan araçlarımız her ne kadar en düzgün yollardan götürülse de nadiren istenmedik durumlar ortaya çıkabilmekte ve eşyalar küçük de olsa zarar görebilmektedir. Firmamız bu küçük zararları dahi karşılayabilmek için sigortalı nakliyat hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Ataşehir bölgesindeki evlerin yüksek olmasına bağlı olarak şirketimiz asansörlü nakliyat tekniğini kullanmaktadır. Asansörlü nakliyat sayesinde çok yüksek evlere dahi eşyalar hızlı ve güvenli bir şekilde taşınabilmektedir. Kullanılan asansörlerin periyodik olarak kontrollerden geçirilmesine bağlı olarak da herhangi bir kazanın olma ihtimali sıfıra indirgenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?