Beykoz Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018
Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz

Beykoz yıllar boyunca kentsel dönüşüm çalışmaları yapılan ve İstanbul ilinde bulunan bir ilçedir. Bu ilçede yapılan kentsel dönüşüm çalışmaları halen daha devam etmektedir. Buna bağlı olarak eski binalar sürekli olarak yıkılmakta ve yerine yenileri yapılmaktadır. Kentsel dönüşüm kapsamında yeni evlerine yerleşmek isteyen kişilerin ihtiyaç duyduğu nakliyat firmaları hızlı bir şekilde eşyaların yeni eve taşınmasına olanak sağlamaktadır. Beykoz dahil olmak üzere tüm İstanbul’da hizmet vermekte olan Bayrakçıoğlu Nakliyat, nakliyat firmaları arasında en sık tercih edilenlerden biridir. Bunun sebebi firmanın kurulduğu tarihten bu yana iyi hizmet verebilmek için canla başla çalışması ve müşteri memnuniyetine önem vermesidir. Firmamız nakliyat işlemlerini en iyi şekilde tamamlayabilmek için çeşitli yöntemler uygulamaktadır.

Bayrakçıoğlu Nakliyat Nasıl Bir Yol İzliyor?

Evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız ilk olarak taşınacak olan evdeki eşyaların miktarını belirlemektedir. Belirlenen bu miktar sonrasında filomuzdan uygun bir araç seçilmektedir. Uygun bir araç seçildikten sonra müşteriden iki evin de adres bilgisi alınmaktadır. Ardından belirlenen günde ve saatte nakliyat yapılacak olan eve gidilmekte ve paketleme işlemlerine başlanılmaktadır. Paketleme işlemleri sırasında eşyaların türüne ve özelliklerine göre farklı malzeme ve teknikler uygulanmaktadır. Ardından eşyaların hepsi sigortalanmakta ve maddi açıdan koruma altına alınmaktadır. Sigortalı nakliyat denilen bu koruma işlemi sayesinde müşterilerin maddi açıdan kayıp yaşama ihtimali sıfıra indirgenmektedir. Sigortalı nakliyat işleminin ardından eğer ihtiyaç varsa asansör kullanılmaktadır. Asansör kullanılırken de şirketimiz pek çok detaya dikkat etmektedir.

Asansörlü Nakliyat Sırasında Dikkat Ettiklerimiz

Beykoz ilesinde asansörlü nakliyat genellikle yüksek katlı binalar için kullanılmaktadır. Bu sayede kas gücüyle taşımanın sebep olabileceği maddi kayıplar, yaralanmalar ve sakatlanmalar engellenmektedir. Oldukça hızlı olan bu yöntemde kullandığımız asansörler işinde usta şirketler tarafından üretilmektedir. Asansör kullanıma gönderilmeden önce personellerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Personellerimizin kontrolleri sonrasında asansörlü nakliyat işlemleri için en doğru araç seçilmektedir. Hedef noktaya eşyalar ile birlikte ulaşan asansör dikkatli bir şekilde kurulmaktadır. Asansör kurulduktan sonra tüm güvenlik önlemleri alınmakta ve test edilmektedir. Güvenli olduğuna emin olunduktan sonra asansörle taşıma işlemlerine geçilmekte ve nakliyat tamamlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?