Bayrakçıoğlu Nakliyat Firmaları

Üsküdar Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018

Bayrakçıoğlu Nakliyat Firmaları

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak İstanbul’da evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra ofis, şehir içi ve şehirler arası gibi hizmet çeşitlerimizde mevcut. İstanbul gibi büyük bir şehirde kaliteli hizmet verebilmek amacı ile her geçen gün ilerleyen teknolojiyi mümkün mertebe yakından takip ediyor, araç filomuza yeni araçlar ekliyor, deneyimli ve uzman personel kadromuz ile de yeni çalışanlarımızı hizmete hazırlıyoruz. Be sebep ile müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı hedef ediniyor ve güven ile hız ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Güvenlik

Nakliyat denilince pek çok müşterimizin aklında mal güvenliği konusunda soru işaretleri beliriyor. Bunun ezilmesi, kırılması, çizilmesi, kirlenme ya da tozlanması hatta ve hatta böceklenmesi gibi durumlar söz konusu olabiliyor nakliyat süreçlerinde. Fakat bu gibi istenmeyen olumsuz durumları bizim ile asla yaşamayacaksınız. Çünkü biz araçlarımızı her nakliyat işleminden sonra yeniden maksimum kalitede kullanılabilir hale gelebilmeleri açısından temizliyor ve özellikle de böceklenmenin önüne geçebilmesi için steril hale getiriyoruz. Bu sayede de herhangi bir istenmeyen durumun önüne daha o durum yaşanmadan evvel geçmiş oluyoruz.

Ayrıca kullandığımız güvenlik amaçlı ekipmanların kalitesi ve bunlara ilave olarak uzman personel kadromuzun eğitimleri ve güvenlik anlayışları sayesinde eşyalarınızı katman katman sararak güvenliği en üst düzeye getiriyor ve aklınızdaki tüm güvenlik ile alakalı soru işaretlerini yok ediyoruz.

Hizmet Tiplerimiz

İstanbul’da hizmet vermek ve nakliyat denildiğinde akla ilk gelen marka olabilmek için hizmet yelpazenizin de bir en az iş kaliteniz çıtası kadar yüksek olması gerekiyor. Yalnızca sıradan nakliyat firmaları gibi ev ve ofis taşımacılığı hizmetinin yanı sıra eşya depolama hizmeti de sunuyoruz. Ayrıca masrafı bölüşmek isteyeceğiniz ikinci bir müşterimiz olursa ve taşıma işlemleri aynı güzergahta gerçekleşecek ise parça eşya taşıma hizmetimiz de mevcut durumda.

Fakat her ne dersek diyelim bir müşterinin söz konusu nakliyat işleminde ki en büyük ikna olacağı faktör güvenliktir. Uzman personelimizin, kaliteli aracımızın ve güvenlik ekipmanlarımızın yetemeyeceği bir durum olsa dahi eşyalarınızı sigortalıyoruz ve hiçbir şekilde aklınız mal güvenliğinizde kalmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?