Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Bayrakçıoğlu Nakliyat Firmaları
Nisan 6, 2018
Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar

Üsküdar, adına şarkılar ve şiirler yazılan İstanbul’un en güzel ve huzurlu şehirlerinden biridir. Boğaza kıyısı olması sebebiyle onlarca güzel villa ve tarihi mekana ev sahipliği yapmaktadır. Bu ilçe hem insanı hem de doğal güzellikleri sebebiyle İstanbul’a ya da İstanbul’da taşınmak isteyen kişilerin oldukça dikkatini çekmektedir. İnşaat sektörü bu ilçeye yöneltilen dikkatin farkına varmıştır ve bölgede çeşitli yatırımlar yapmıştır. Günümüzde bu ilçede çeşitli yaşam merkezleri, rezidanslar ve yeni apartmanlar bulunmaktadır. Bu yeni binalara taşınmak isteyen kişiler arttıkça bölgede hizmet veren nakliyat firmaları da artmaktadır. Bu da vatandaşlarımızın kaliteli nakliyat firmaları tarafından hizmet alma şansını düşürmektedir. Bayrakçıoğlu Nakliyat ismiyle uzun süredir bu bölgede nakliyat işleri yapmakta olan şirketimiz, kalitesi ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Sigortalı Nakliyat Denince Akla Gelen İlk Şirket

Şirketimiz İstanbul ilinde sigortalı nakliyat hizmeti vermeye başlayan ilk firmalardan biridir. Firmamız tarafından yaygınlaştırılan bu hizmet türü müşterilerimiz ve şirketimiz arasındaki güven bağını kuvvetlendirmektedir.

Firmamız nakliyat işlerine başladığında ilk olarak eşya ve konum bilgisi almaktadır. Ardından müşterimizle uygun fiyat konusunda anlaşılmakta ve belirlenen günde eşyaların yükleneceği eve varılmaktadır. Eve ulaşıldığında ilk olarak eşyalar personellerimiz tarafından görülür ve belli bir kurala göre sıraya dizilir. Ardından en uygun tekniklerle paketleme işlemleri gerçekleştirilir. Paketleme sırasında kullanılacak malzemenin ve tekniğin türünü eşyanın büyüklüğü, narinliği ve şekli belirler.  Paketlemenin tamamlanmasından sonra sigorta yapılır ve eşyalar yola çıkar.

Asansörlü Nakliyat Hangi Koşullarda Kullanılır?

Asansörlü nakliyat hizmetimiz firmamızın ünlenmesini ve hizmet alanını genişletmesini sağlayan etmenlerden biridir. Asansör genellikle yüksek katlı evlere veya ofislere nakliyat sırasında kullanılmaktadır. Üsküdar ilçesinde de yüksek katlı binaların arttığı göz önüne alınırsa bu ilçeye vereceğimiz hizmetlerde de sıklıkla asansör kullanacağımız söylenebilir. Asansörle taşımacılık işlemleri sırasında hiç kimsenin ve hiçbir eşyanın zarar görmesini istemediğimiz için tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır. Profesyonel personeller tarafından kullanılan asansörlerimizin bakımı periyodik olarak yapılmaktadır. Güvenli ve hızlı taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız bize telefon numaramız veya internet sitemiz aracılığıyla ulaşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?