Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018
Pendik Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe

Sancaktepe ilçesinde hizmet vermekte olan nakliyat firmaları arasında Bayrakçıoğlu Nakliyat adeta bir güneş gibi parlamaktadır. Bunun sebebi bu şirketimizin yıllar boyunca üstün hizmet anlayışıyla çalışması ve müşteri memnuniyetine önem vermesidir. Diğer nakliyat firmaları arasında kendini geliştirmek ve hizmet alanını daha da genişletmek için en çok uğraş gösteren firma olan Bayrakçıoğlu Nakliyat, her geçen gün ekibini büyütmekte ve hizmet çeşidini artırmaktadır. Firmamızın müşteriler tarafından tercih edilmesini sağlayan en büyük özelliği sigortalı nakliyat hizmetidir. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat fark etmeden tüm işlerinde sigorta yapan firmamız sigortalı nakliyat dışında farklı özellikleri sayesinde de müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Paketleme Tekniklerimiz Tercih Edilmemizi Sağlıyor

Firmamızın en büyük tercih edilme sebebinin sigorta olduğunu belirtmiştik. Ancak sigorta yapılmasına gerek kalmayacak düzeyde iyi paketlediğimiz ev eşyalarının neredeyse her nakliyatımızda sağlam olarak müşterilere ulaştırılması tercih edilmemizi sağlayan bir diğer sebep. Bu kadar üst düzey bir koruma hizmeti sağlayabilmek için en iyi paketleme tekniklerini kullanıyoruz. Kullandığımız tekniklerin hangi eşyalar için uygun olduğunu çeşitli testler sonucunda belirliyoruz. Bu testler sonucunda edindiğimiz bilgiler doğrultusunda her malzemeyi en doğru ambalaj ve teknik ile paketliyoruz. Paketleme işlemlerinin bitmesiyle birlikte eşyalar araca yükleniyor, hedef noktaya doğru yola çıkıyor ve taşıma işlemlerine başlanıyor. Firmamız çoğu taşıma işinde asansör kullanıyor. Bu da daha sık tercih edilmemizi sağlayan etmenler arasında bulunuyor.

Asansörlü Nakliyat Hem Hızlı Hem Güvenli

Firmamızın taşıma işlemleri sırasında sıklıkla asansör kullanmasının sebebi hem bu yöntemin hızlı olması hem de kas gücüyle taşımaktan daha güvenli olması. Asansörlü nakliyat sırasında taşınan eşyalar kas gücüyle kaldırılmadığı için, kişinin yorgunluğuna veya gücüne göre işin hızı değişmiyor. Ayrıca kas gücüyle yapılan taşımalar sırasında eşyaları taşıyan kişilerin yaralanma ve zarar görme riski bulunuyor. Bunun dışında asansörlü nakliyat ile yapılan taşımalarda eşyaların zarar görme ihtimali oldukça düşük oluyor. Eğer siz de Sancaktepe ilçesinde nakliyat hizmeti almak istiyorsanız şirketimize telefon numarasından ya da internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?