Pendik Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik

Pendik, yaklaşık 700 bin insana ev sahipliği yapan çok kalabalık bir ilçedir. Bu ilçenin yüz ölçümünün küçük olması nüfusunun da yoğun olmasına sebep olmuştur. Bu sebebe bağlı olarak, evlerin kapladığı alanları azaltmak amacıyla yüksek katlı binalar yapılmaya başlanmıştır. Bu yüksek katlı binalara taşınma sırasında hizmet verecek olan nakliyat firmaları asansör kullanmak zorundadır. Taşınacak olan kişilerin bu konu hakkında bilgisi olmadığı için beklenmedik sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bayrakçıoğlu Nakliyat unvanıyla hizmet vermekte olan şirketimiz asansörlü nakliyat hizmeti veren sayılı nakliyat firmaları arasında bulunmaktadır. Asansör kullanımı sırasında personellerimizin uyguladığı adımlar bulunmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Sırasında Uygulanan Adımlar

Asansörlü nakliyat, oldukça dikkat isteyen bir nakliyat çeşididir. Genellikle yüksek katlı apartmanlara, iş merkezlerine ve rezidanslara nakliyat yapılırken kullanılan asansörler doğru kullanılmadığı taktirde maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Şirketimizde bulunan asansörlerin hepsi kaliteli firmaların ürettiği cihazlardır. Bu cihazlar periyodik olarak kontrol edilmekte, eskiyen ya da bozulan bir parça varsa yenisiyle değiştirilmektedir. Nakliyat günü geldiğinde asansör ilk olarak merkezimizde kontrol edilir. Böylelikle hedef konuma varıldığında beklenmedik bir sorunla karşılaşma ihtimali minimuma indirilir. Hedef konuma varıldığında asansör doğru bir noktaya kurulur ve güvenlik önlemleri alınır. Güvenlik önlemleri alındıktan sonra test aşamasına geçilir. Test edilen asansör eğer güvenli ve doğru bir şekilde eşyayı taşıdıysa eşyaların nakliyatına başlanılır. Güvenlik önlemleri sayesinde de eşyaların ve etraftaki insanların zarar görme ihtimali ortadan kaldırılır. Her ne kadar güvenlik önlemi alınsa da çok düşük bir ihtimal için dahi şirketimiz sigorta yapmaktadır.

Sigortalı Nakliyat Maddi Kaybı Engelliyor

Şirketimiz kendisine emanet eden eşyaların zarar görmesini engellemek için ilk olarak paketleme çalışmalarını tamamlamaktadır. Paketleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından eşyaların hepsine sigorta yapılmaktadır. Verdiğimiz bu sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde eşyaların zarar görmesi durumunda müşterilerin maddi kayıp yaşama ihtimali sıfıra indirilmektedir. Pendik ilçesinde bu tarz güvenli bir nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler ofisimize uğrayabilir. Bize telefon numaramızla ulaşmak isteyen kişiler için de gün boyunca açık olan müşteri hizmetleri numaramız bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?