Şile Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile

Bayrakçıoğlu Nakliyat Şile ilçesinde hizmet veren nakliyat firmaları arasında bulunmaktadır. Bu şirketimiz sıklıkla farklı nakliyat çalışmaları yapmak için bu ilçeyi ziyaret etmektedir. Bu bölgede bulunan müşterilerimiz genellikle evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve şehir içi nakliyat gibi hizmetlerimizden daha sık yararlanmaktadır. Firmamız bu ilçede yaptığı her nakliyat işlemi sırasında ortak olarak bazı hususlara dikkat etmektedir. Bu hususlar taşınan eşyaların güvenliğini saplamak, müşterilerin maddi kayba uğramasını engellemek ve şirketimizin marka değerinin düşmesini önlemek için dikkat edilen hususlardır. Şirketimizin nakliyat işlemleri sırasında ilk önem verdiği nokta paketleme ve ambalajlama işlemleridir. Eşyaların doğru tekniklerle ve doğru ambalajlarla paketlenmesini sağlayan şirketimiz eşyaların üst düzeyde korunmasına olanak sağlamaktadır. Öyle ki şirketimizin kullandığı paketleme teknikleri diğer şirketler tarafından örnek alınmaktadır. Ürünler paketlendikten sonra dikkatli bir şekilde taşınır ve aracımıza yüklenir. Kaliteli kamyon ve kamyonetlerle dolu olan filomuzdan seçilen bu araç profesyonel şoförler tarafından sürülmektedir. Ancak yola çıkılmadan önce yapılması gereken bir işlem daha vardır.

Sigortalı Nakliyat Vazgeçilmezimiz

Eşyaların iyi bir şekilde araca yerleştirilmesinin ardından sigorta yapmaktayız. Sigortalı nakliyat firmamız tarafından benimsenen ve asla vazgeçilmeyen nakliyat türüdür. Tüm nakliyat hizmetlerimizde sigorta uygulayan şirketimiz kurulduğu günden bu yana hiçbir müşterisini maddi kayba uğratmamıştır. Nadiren gerçekleşen aksaklıklardan ötürü meydana gelen zararın tamamı sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Sigortalı nakliyat bu sayede hem müşterilerimizin bize güvenmesini sağlamış hem de firmamızın marka bilincini kuvvetlendirmiştir.

Asansörlü Nakliyat Zaman Kazandırıyor

Sigorta yapılan eşyalar güvenli ve hızlı bir şekilde varış noktasına ulaştırılmaktadır. Ancak bazı günlerde trafik, yol ya da hava şartları yüzünden varış noktasına ulaşma süresi uzayabilmektedir. Asansörlü nakliyat işte burada müşterilerin yardımına koşmaktadır. Aracımız elde olmayan sebeplerden ötürü eve geç ulaşsa da asansörlü nakliyat sayesinde hızlı bir şekilde eşya taşıma işlemleri tamamlanmaktadır. Hem hızlı hem güvenli hem de uygun fiyatlı olan hizmetlerimiz, müşterilerimizin bizi başkalarına önermesine yol açmaktadır. Bu sayede Şile ve çevre ilçelerde olan müşteri sayımız artmakta ve hizmet alanımız genişlemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?