Tuzla Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018
Şile Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla

Tuzla, İstanbul’un en yaşanılabilir ve elit semtlerinden birisidir. Burada bulunan yollar  oldukça geniştir ve trafik oldukça azdır. Ayrıca bu ilçede yeşil alan da oldukça boldur. Sakinlik, dinginlik ve huzur isteyen kişiler genellikle bu ilçeye taşınmaktadır. Etrafın elit olmasına bağlı olarak binalar da yüksek katlı rezidanslardan oluşmaktadır. Buraya taşınacak olan kişiler genellikle bu rezidansları tercih eder. Tuzla’ya taşınacak olan kişiler genellikle nakliyat firmaları aracılığıyla eşyalarını taşımaktadır. Bayrakçıoğlu Nakliyat, bu ilçeye hizmet veren nakliyat firmaları arasında bulunmaktadır. Şirketimiz yıllar boyunca edindiği tecrübe sayesinde kaliteli hizmetin nasıl verilmesi gerektiğini öğrenmiş ve sektörde örnek alınan firmalardan biri olmuştur. Bu durumda firmamızın kullandığı paketleme tekniklerinin, sigortanın ve hızlı asansör taşımacılığının etkisi büyüktür.

Paketleme Hizmetimiz Bizi Zirveye Taşıyor

Nakliyat sırasında tüm adımlara ne kadar dikkat edilirse edilsin eğer paketleme düzgün yapılmamışsa sorun yaşanma ihtimali oldukça yüksektir. Firmamız durumun böyle olduğunu bildiği için yıllar boyunca en iyi tekniği bulmak için araştırmalar ve çalışmalar yapmış müşterilerinin eşyalarının zarar görmesini engellemiştir. Öyle ki ekibimize yeni katılan personellerimiz bu teknikleri öğrenene kadar işe gönderilmemektedir. Personelimize hangi malzemeyi hangi eşyalar için kullanacağı da öğretilmektedir. Bu konuya verdiğimiz önem müşterilerimiz tarafından fark edilmekte ve takdir edilmektedir. Ambalajlama hizmetlerimizden sonra sigorta yapmamız müşterimizle aramızdaki güven bağını güçlendirmektedir.

Sigortalı Nakliyat Güven Bağlarını Kuvvetlendiriyor

Şirketimiz kurulduğu günden itibaren tüm nakliyat işleri sigortalı nakliyat özelliği taşımaktadır. İşe başladığımız günden bu yana karşılaştığımız sorunlar neticesinde müşterilerimizin yaşadığı maddi kayıpların hepsi anlaştığımız sigorta firması tarafından karşılanmıştır. Bu durum müşterilerimizin bize gözü kapalı güvenmesine sebep olmaktadır. Yaptığımız sigorta sonrasında eşyalar profesyonel şoförlerimiz ve son model araçlarımız vasıtasıyla hedef noktaya taşınmaktadır. Hedef noktaya taşındıktan sonra genellikle asansörlü nakliyat yapılmaktadır. Tuzla ilçesinde bulunan müşterilerimiz genellikle yüksek katlı evlere taşındığı için burada asansörlü nakliyat hizmeti alma oranı diğer ilçelere göre daha yüksektir. Eğer siz de bu tarz güvenli ve hızlı nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız ofisimize gelebilir ya da telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?