Üsküdar Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018
Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye

Gelişen teknolojiye, iyileşen yaşam şartlarına ve gıda kaynaklarına ulaşmanın kolaylaşmasına bağlı olarak ülkemizdeki nüfus hızla artmaya başlamıştır. Nüfusun hızla artması bazı sorunları beraberinde getirmiştir. Bu sorunlardan en büyükleri barınma ve iştir. İnsanlar istedikleri tarzda barınacak yer bulamadıkları için farklı şehirlere göç etmektedir. Bu tarz sebeplerden dolayı ülkemizde göç alan şehirlerden en büyüğü İstanbul’dur. İstanbul’a olan göçün artmasıyla birlikte burada da barınma sorunları baş göstermeye başlamıştır. Bu sorunların çözülmesi amacıyla kentsel dönüşüm projeleri başlatılmıştır ve hala daha sürmektedir. Kentsel dönüşüm projelerinin en yoğun olduğu ilçelerden biri olan Ümraniye günümüzde çok katlı, ferah ve çeşitli imkanlara sahip binalara ev sahipliği yapmaktadır. Buna bağlı olarak ilçeye taşınan kişi sayısı artmakta ve nakliyat firmaları bu kişilere hizmet vermeye başlamaktadır. Şirketimiz Bayrakçıoğlu Nakliyat olarak bu ilçede hizmet veren ünlü nakliyat firmaları arasında bulunmaktadır. Firmamızın vatandaşlarımıza kaliteli hizmet vermek amacıyla uyguladığı farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerden en çok takdir edilenleri sigortalı nakliyat ve asansörlü nakliyattır.

Sigortalı Nakliyat Hizmetlerimiz

Taşınmak için bizden yardım almak isteyen kişilere hizmet vermenin dışında aynı zamanda bilgilendiriyoruz. Her müşterimize sigortalı nakliyat yaptırmanın ne kadar önemli olduğunu ve maddi zarara uğramamak için şart olduğunu anlatıyoruz. Yıllardır verdiğimiz bu hizmet sayesinde eşyalar maddi hasara uğrasa dahi zararın tamamını karşılıyoruz. Bu tutumumuz hem müşterilerimizin her zaman bizden memnun olmasını sağlıyor hem de mağdur olmalarını engelliyor.

Asansörlü Nakliyat Hizmetlerimiz

Nakliyat işlemleri yapılırken doğru paketleme teknikleri uyguluyoruz. Bu paketleme teknikleri sayesinde eşyaların zarar görme ihtimali bir hayli düşüyor. Ardından sigorta yapıyoruz ve istenilen eve ulaşıyoruz. Son olarak ise asansörlü nakliyat yaparak taşıma işlemlerinin hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz. Asansörleri kullanırken personellerimizin daima güvenlik önlemi alması ve cihazın nasıl kullanılması gerektiği hakkında derin bir bilgiye sahip olması da herhangi bir sorun yaşanmasını engelliyor. Ümraniye ilçesinde bulunan ve bu denli kaliteli hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşlarımız bize telefon numaramız ya da internet sitemiz aracılığıyla ulaşabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?