Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018
Beykoz Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy

İstanbul, nakliyat hizmetlerinden sıklıkla yararlanılan bir şehirdir. Buna bağlı olarak şehirde hizmet veren nakliyat firmaları gün geçtikçe daha da artmıştır. Bu artışa bağlı olarak insanlar kaliteli hizmete ulaşmak istediklerinde zorluk yaşamaktadır. Nakliyat firmaları tarafından mağdur edilen ve eşyaları zarar gören insanlar tüm firmalara önyargılı bir şekilde yaklaşmaktadır. Ancak hizmet alınacak olan firmanın referanslarına, personellerinin insanlarla olan iletişimine ve kullandığı araçların kalitesine bakıldığında verilecek olan hizmetin kalitesi kolaylıkla tahmin edilebilmektedir. Çekmeköy ilçesinde hizmet veren nakliye firmalarından biri olan şirketimiz tüm bu özellikleri üst düzey olan sayılı kuruluşlardandır. Bayrakçıoğlu Nakliyat ismiyle yıllardır nakliye hizmeti veren şirketimiz her geçen gün hizmet alanını geliştirmekte ve kalitesini artırmaktadır.

Bayrakçıoğlu Nakliyat Olarak Sahip Olduğumuz Nitelikler

Şirketimiz yıllardır üstün hizmet anlayışını sürdürmekte olan ve nakliyatın her adımına özen gösteren bir firmadır. Firmamız eşyaların iyi bir şekilde korunmasını sağlamak için özel paketleme teknikleri uygulamaktadır. Paketleme sırasında her parçayı özenle ambalajlayan personellerimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu kişiler aralıklı olarak testlere tabii tutulmakta ve onların çalışma tarzı ve müşteriyle olan ilişkisi hakkında bizden hizmet alan kişilerden geri bildirimler alınmaktadır. Paketleme işlemlerini gerçekleştiren personellerimiz daha sonra eşyaları araca yüklemektedir. Araca yüklenen tüm eşyalar sigortalı nakliyat hizmetine dahil olmaktadır. Yapılan sigorta sayesinde hem kurumumuzun hem de müşterilerimizin mağdur olma ihtimali sıfıra indirgenmektedir. Eşyaların taşınma işlemleri tamamlandıktan sonra ise usta şoförlerimiz eşliğinde hedef noktaya doğru yola çıkılmaktadır. Ardından belirlenen konuma ulaşan aracımızdan eşyalar indirilmekte ve gerektiği taktirde asansörlü nakliyat hizmeti verilmektedir.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Uygulanır?

Şirketimiz asansörlü nakliyat yaparken pek çok hususa dikkat etmektedir. Çünkü bu hususlara dikkat edilmezse eşyalar kullanılamayacak hale gelebilir ve istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Asansörlü taşıma işlemleri başlatılmadan önce asansörler kontrolden geçmektedir. Ardından güvenli bir şekilde uygun bir noktaya kurulan asansörün güvenlik önlemleri alınmaktadır. Güvenlik önlemleri alındıktan sonra test aşamasına geçilmekte ve herhangi bir problem yaşanmazsa eşyalar hızlı bir şekilde evin içine aktarılmaktadır. Eğer siz de Çekmeköy ilçesinde yaşayan ve şirketimizin asansörlü, sigortalı nakliyat hizmetlerinden yararlanmak isteyen biriyseniz telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?