Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy

Kadıköy, İstanbul şehrinin ve aynı zamanda Türkiye’nin en kalabalık ilçelerinden biridir. Bu ilçede bulunan kişilerin fazla olmasına bağlı olarak taşınma sayısı da yüksektir. Taşınma sayısının yüksek olması nakliyat firmaları aracılığıyla yapılan işlemlerin sayısını da artırmaktadır. Artışa bağlı olarak şirketimiz bu bölgede de hizmet vermeye başlamıştır. Bayrakçıoğlu Nakliyat ismiyle bilinen firmamız, diğer nakliyat firmaları tarafından örnek alınan ve ön planda olan bir kuruluştur. Buna verdiğimiz hizmetin kalitesinin yüksek olması ve doğal olarak müşteri sayımızın da giderek artması sebep olmaktadır. Müşteri sayımızın artmasına sebep olan en büyük etken sürekli olarak hizmet alanımızı genişletmemiz ve müşteri memnuniyetine önem vermemizdir. Bunun dışında verdiğimiz hizmetin kalitesinin de oldukça yüksek olması müşterilerin bizi tercih etmesine sebep olmaktadır.

Nakliyata Başlamadan Önce Paketleme Yapıyoruz

Nakliyat oldukça özen gösterilmesi gereken bir iştir. Müşterilerimizin bize emanet ettiği eşyalarını güvenle ve zarar vermeden taşıyabilmek için pek çok noktaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda ilk olarak eşyaların araca yükleneceği konuma ulaşıyoruz. Ardından müşterilerimizin eşyaları personellerimiz tarafından inceleniyor ve belli bir sıraya koyuluyor. Ardından paketleme işlemlerine başlanıyor. Paketleme yaparken personellerimizin kullandığı teknik bilgiler sayesinde eşyaların hepsi en iyi şekilde korunuyor. Paketlenen eşyaların hepsi dikkatli bir şekilde araca götürülüyor ve doğru bir şekilde yerleştiriliyor. Ardından sigortalı nakliyat hizmetini verebilmek için bir belge hazırlıyoruz.

Sigortalı Nakliyat Neden Önemli?

Sigortalı nakliyat pek çok nakliyat firması tarafından uygulanmasa da eşyaların güvenliği açısından hayati önem taşıyan bir uygulamadır. Şirketimiz, araca yüklediği eşyaların hepsine sigorta yapmakta ve ardından müşterilerimize sigorta belgesinin bir nüshasını vermektedir. Eşyaların sigorta yapılmasındaki amaç bizden hizmet alan müşterilerin maddi kayba uğramasını engellemektir. Eğer müşterilerimizin eşyaları zarar görürse maddi kaybın tamamı sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Kadıköy ilçesinde yaptığımız nakliyatlarda genellikle yüksek katlı evlerle karşılaşmaktayız. Asansörlü nakliyat hizmetimiz bu binalara hızlı ve güvenli bir şekilde eşyaların taşınmasını sağlamaktadır. Eğer siz de şirketimizden asansörlü nakliyat hizmeti almak istiyorsanız ofisimize uğrayabilir ya da telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?