Kartal Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal

İstanbul şehrinde milyonlarca insan bulunmaktadır. Öyle ki bu şehirde yaşayan insanların sayısı Türkiye’deki onlarca ilin toplam nüfusundan daha fazladır. Nüfusun bu kadar yoğun olması yer sıkıntısı çekilmesine neden olmaktadır. Küçük bir bölgede daha fazla kişinin yaşamasına olanak sağlamak için yüksek katlı binalar yapılmaktadır. Bu yüksek katlı binalara taşınmak isteyen kişilerin de nakliyat firmaları tarafından yardım alması gerekmektedir. Şirketimiz Kartal dahil olmak üzere birçok İstanbul ilçesine hizmet veren nakliyat firmaları arasında bulunmaktadır. Bayrakçıoğlu Nakliyat ismiyle müşterilerine hizmet veren firmamız yıllar boyuna binlerce kişiye hizmet vermiş ve kaliteli hizmetin adresi olmayı başarmıştır. Firmamızın bu kadar başarılı olmasının arkasında sigortalı nakliyat yatmaktadır.

Sigortalı Nakliyat Yapmayanlar ve Biz

Şirketimizin kurucuları hizmet vermeye başlamadan önce sektörde çeşitli araştırmalar yapmış ve profesyonel kişilerden yardım almıştır. Personellerinin tecrübeli kişilerden olmasına özen gösteren firmamız en doğru teknikleri detaylı araştırmalar sonrasında bulmuş ve ondan sonra işe başlamıştır. Sigortalı nakliyat şirketimizin mutlaka verilmesi gerektiğini tespit ettiği hizmetlerden biridir. Nakliyat sırasında eşyalara sigorta yapmayan firmaların sıklıkla maddi hasarlara ve kayıplara neden olduğu tespit edilmiştir. Sigorta yapılmadığı için de hasarları karşılamayan firmalar pek çok insanın mağdur olmasına sebep olmuştur. Şirketimiz her hizmetinde sigorta uyguladığı için böyle bir mağduriyet ve maddi kayıp hiçbir zaman söz konusu olmamıştır. Şirketimiz sigorta yapmadan önce eşyaların zarar görmesini engellemek için paketleme hizmeti de vermektedir.

Paketleme Hizmeti Neden Önemli?

Paketleme hizmeti, eşyaların doğru bir şekilde korunmasına ve olası sarsıntı ve devrilmeler sonucunda sapasağlam kalmasına olanak sağlamaktadır. Şirketimiz bu hizmeti verirken en doğru teknikleri kullanmakta ve birçok önemli noktaya dikkat etmektedir. Paketlenen ve sigortalanan ürünler usta şoförler eşliğinde hedef konuma doğru yola çıkar ve hizmet verilecek bina yüksekse asansörlü nakliyat uygulamasından yararlanılır.

Kas gücüyle eşya taşımaya göre daha güvenli ve daha hızlı olan asansörlü nakliyat sıklıkla müşterilerimiz tarafından özel olarak talep edilmektedir. Eğer siz de bu hizmetlerden yararlanmak isteyen ve Kartal ilçesine taşınmak isteyen biriyseniz firmamıza telefon numarasıyla ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?