Maltepe Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018
Kartal Evden Eve Nakliyat
Eylül 27, 2018

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe

Maltepe ilçesine hizmet vermekte olan nakliyat firmaları sıklıkla çeşitli sorunlara sebep olmaktadır. Bu sorunlardan kurtulmak için nakliyat firmaları seçilirken dikkat edilmesi gereken noktalar öğrenilmelidir. Nakliyat firması seçilirken ilk olarak müşteri hizmetlerine bakılabilir. Müşteri hizmetlerinde bulunan kişilerin müşteri ile olan ilişkisine bakılarak firma hakkında tahminler yürütülebilir. Telefona çıkan kişinin saygılı, ilgili ve hoşgörülü olup olmamasına dikkat edilmelidir. Bunun dışında firmanın kullandığı araçlar da firmanın kalite düzeyinin anlaşılmasına kolaylık sağlamaktadır. Hizmet hakkında bilgi almak için şirketin ofisine gidildiğinde kullanılan araçların fotoğrafının veya kendisinin görülmesi gerekmektedir. Eski ve kalitesiz araçlar ile taşınacak olan araçlar birçok soruna sebep olabilir. Bu özellikler dışında paketleme sırasında kullanılan teknikler eşyaların güvenlik düzeyinin nasıl olacağı hakkında müşteriye bilgi verebilir. Yazılan tüm hususları en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan Bayrakçıoğlu Nakliyat özellikle paketleme konusunda personellerini eğitmektedir.

Paketleme Tekniklerimizi Geliştirmek İçin Ne Yapıyoruz?

Firmamız paketleme tekniklerini geliştirmek için batıdaki yöntemlerden yararlanmaktadır. En doğru yöntemin ne olduğunu bulmak için araştırma ve geliştirme çalışmalarına ağırlık veren şirketimiz yeni öğrendiği bilgileri uygulamaya dökmek için personellerine deneme çalışmaları yaptırmaktadır. En doğru teknik bulunduktan sonra personellerden de geri bildirim alınmakta ve taşıma öncesinde uygulanacak olan yöntemler belirlenmektedir.

Sigortalı Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat Hizmetlerini Birleştiriyoruz

Firmamız kurulduğu günden bu yana yaptığı tüm nakliyat işlemlerinde sigorta uygulamıştır. Sigortalı nakliyat sayesinde nadiren yaşanan problemler sonucunda ortaya çıkan maddi kayıplar şirketimizin anlaştığı sigorta firması tarafından karşılanmıştır. Böylelikle şirketimiz hizmet hayatı süresince hiçbir müşteriyi mağdur etmemiştir. Buna bağlı olarak müşterilerden aldığı olumlu referansları ve önerilme sayısı da artan şirketimiz yıllar geçtikçe hizmet alanını genişletmiş ve daha fazla vatandaşımıza hizmet vermiştir. Günden güne artan yüksek katlı binalara olan taşınma sayısı şirketimizin asansörlü nakliyat hizmetini devreye sokmasını sağlamıştır. Bu sayede kas gücüyle eşyaları taşıma sırasında meydana gelebilecek olan kazalar önlenmiş ve nakliyatın tamamlanma hızı artmıştır. Firmamızın bu hizmetlerinden yararlanmak isteyen, Maltepe’ye taşınacak olan ya da Maltepe ilçesinden başka bir semte geçecek olan kişiler firmamıza ulaşarak istedikleri bilgiyi ve hizmeti alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?